Postadres
Postbus 11
3640 AA Mijdrecht

Bezoekadres
Aalsmeerderweg 253 R1
1432 CN Aalsmeer

T 088-5 444 444
F 088-5 444 445

Telefonisch bereikbaar van ma t/m vrij van 10:00 t/m 18:00.
Online 7 dagen per week.

mail ons

Rente in de lift door eurocrisis.

12 december 2011

De eurocrisis laat ook haar sporen na bij mensen die een Doorlopend Krediet hebben. Door de hogere rente die landen moeten betalen voor hun staatsleningen zit nu ook de Nederlandse consumptief krediet rente in de lift. 

Terwijl de overheidsbezuinigingen volgend jaar voor het eerst hard in de particuliere portemonnee merkbaar zullen zijn, worden de maandlasten van een aantal vaste uitgaven volgend jaar hoger. Werd in november al bekend dat de gemiddelde zorgpremie volgend jaar zal stijgen, nu wordt duidelijk dat de opwaartse druk op de rente in Europa nu ook gevolgen heeft voor de binnenlandse rente.

Rente wellicht nog verder omhoog
Nadat in het afgelopen jaar al merkbaar was dat geldverstrekkers een neiging tot verhoging van de rente niet zouden kunnen onderdrukken, werd vorige week aangekondigd dat het laagste tarief in de markt zal worden opgekrikt. Dat tarief is van Defam, dat financieel wordt gevoed door ABN AMRO. Gezien de onrust op de financiële markten, ligt het in de lijn der verwachting dat de rente in de aanloop naar het nieuwe jaar zal stijgen.

Alle banken stijgen
Hoewel Defam met haar rentetarief erg laag zat en een verhoging dus niet onverwacht was, is ook bij andere geldverstrekkers de rente gestegen en worden verdere renteverhogingen niet uitgesloten. Ook LaSer Nederland (van de merken Directa, PrimeLine en Sygma Finance), dat financieel wordt gevoed door het Franse BNP Paribas, heeft aangekondigd haar tarieven voor consumptief krediet begin van het nieuwe jaar te verhogen.

Uw rente vast zetten, dit kan nu nog op de huidige (lage) tarieven met een persoonlijke lening, vraag hier uw offerte aan.

Renteontwikkeling consumptief krediet en geldleningen:

Wat kunt u lenen?
Netto maand inkomen:
€ 2300,-
Netto maand inkomen partner:
€ 1250,-
Woning:
Huur
Koop
Kale huur per maand:
€ 850,-
Thuiswonende kinderen:

Nee
Ja
U kunt €83.000,- lenen
Onze voordelen:
  • Geen extra kosten
    • geen afsluitkosten
    • geen advieskosten
    • geen annuleringskosten
  • Binnen 24 uur antwoord
  • Online aanvragen
    • geen persoonlijk contact noodzakelijk
Bel voor meer informatie: 088-5 444 444
Kifid SEH WFT

Dit rente percentage is variabel
Dit rente percentage is vast
Deze looptijd is variabel
Deze looptijd is vast
Dit betreft een persoonlijke lening, niet zijnde een doorlopend krediet. Voor dit product is een prospectus opgesteld. De maandtermijn bestaat uit rente en aflossing. Vraag naar de voorwaarden.
Dit betreft een doorlopend krediet. Voor dit product is een prospectus opgesteld. De maandtermijn bedraagt 1% van de kredietlimiet en bestaat uit rente en aflossing. Vraag naar de voorwaarden.